Bioforce Production OÜ
Registrisse kantud 16119754Bioforce Production OÜ (registrikood 16119754) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon (EMTAK 7112). 2025. aasta müügitulu oli 745 799 eurot, bilansimaht 12 692 095 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Bioforce Group OÜ. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Henry Uljas, Siim Tenno. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.12.2020 (5 a 10 k) · Paldiski mnt 96, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE102368792 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102368792
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -23,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: -3,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +49,1 % | 2024: +54,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 745 799 | 500 344 | 324 994 | 787 420 | – |
| Puhaskasum | – | -119 682 | -187 733 | 617 217 | -66 801 |
| Käibevara | – | 31 954 | 133 779 | 732 435 | 9 051 |
| Põhivara | – | 7 639 131 | 4 301 306 | 2 970 151 | 1 381 465 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 692 095 | 7 671 085 | 4 435 085 | 3 702 586 | 1 390 516 |
| Kohustised kokku | – | 7 925 584 | 4 569 902 | 3 149 670 | 1 454 817 |
| Omakapital | – | -254 499 | -134 817 | 552 916 | -64 301 |
| Kasumimarginaal | – | -23,9 % | -57,8 % | 78,4 % | – |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2025–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 12 329 145 |
| Puhaskasum | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 51 665 485 |
| Kohustised kokku | – |
| Omakapital | – |
| Töötajaid | 11 |
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 95 784 € | 47 804 € | 297 172 € | 6 |
| II kv 2026 | 79 267 € | 43 236 € | 245 454 € | 6 |
| I kv 2026 | 73 959 € | 50 881 € | 226 659 € | 5 |
| IV kv 2025 | 81 340 € | 45 238 € | 220 341 € | 5 |
| III kv 2025 | 74 465 € | 42 719 € | 230 354 € | 5 |
| II kv 2025 | 74 157 € | 40 268 € | 229 812 € | 5 |
| I kv 2025 | 73 413 € | 46 709 € | 335 230 € | 5 |
| IV kv 2024 | 39 170 € | 37 474 € | 188 476 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 31 928 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 15 935 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 99 057 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 107 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Bioforce Group OÜ
- Bioforce Infra OÜ Osanik
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Osanik
- BioForce OÜ Osanik
- Bioforce Services OÜ Osanik
- Bioforce Fuels OÜ Osanik
-
Henry Uljas
- Bioforce Infra OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Ebavere OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Aravete OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Laatre OÜ Juhatuse liige
- BioForce OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Group OÜ Juhatuse liige
- Hendrix OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Biogaasi Assotsiatsioon Juhatuse liige
-
Sulev Kodu
- Bioforce Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Ebavere OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Aravete OÜ Tegelik kasusaaja
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ VINTSELLE Tegelik kasusaaja
- BioForce OÜ Tegelik kasusaaja
- Kalda tee 26 OÜ Tegelik kasusaaja
- Risti 1 PRKT OÜ Tegelik kasusaaja
-
Siim Tenno
- Bioforce Infra OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Ebavere OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Aravete OÜ Juhatuse liige
- ICP Solutions OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Bioforce Laatre OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Group OÜ Tegelik kasusaaja
- SKT Invest OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Bioforce CO2 OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 10.07.2021
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bioforce Aravete OÜ | 100 % | 2 500 € | 06.01.2026 | 5 080 442 €2025 |
| Bioforce CO2 OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Bioforce Ebavere OÜ | 100 % | 2 556 € | 08.01.2026 | 5 168 148 €2025 |
| Bioforce Projekt OÜ | 100 % | 4 000 € | 23.07.2026 | – |
| Bioforce Viiratsi OÜ | 90 % | 23 008 € | 06.01.2026 | 0 €2025 |
| Bioforce Laatre OÜ | 50 % | 1 250 € | 06.01.2026 | 2 164 244 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (8)
-
Bioforce Group OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (6)
-
Bioforce Aravete OÜ 100 %
-
Bioforce CO2 OÜ 100 %
-
Bioforce Ebavere OÜ 100 %
-
Bioforce Projekt OÜ 100 %
-
Bioforce Viiratsi OÜ 90 %
-
Bioforce Laatre OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku SiloauguKL-521411 · alates 09.05.2024
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 12 692 095 €
- 26. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 6 tk
- 32. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 71) 149 160 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 50162202 / 7
-
31.01.2023Muutmiskanne Ä 50162202 / 6
-
30.12.2022Muutmiskanne Ä 50162202 / M2
-
22.12.2022Muutmiskanne Ä 50162202 / M1
-
04.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50162202 / 5
-
10.07.2021Muutmiskanne Ä 50162202 / 4
-
29.06.2021Muutmiskanne Ä 50162202 / 3
-
01.06.2021Muutmiskanne Ä 50162202 / 2
-
14.12.2020Esmakanne Ä 50162202
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 06.02.2023 | Väikeettevõtja |