Bioforce Services OÜ
Registrisse kantud 14798674Bioforce Services OÜ (registrikood 14798674) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). 2025. aasta müügitulu oli 720 593 eurot ja puhaskasum -123 737 eurot, bilansimaht 87 303 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Bioforce Group OÜ. Juhatuse liikmed on Roman Funkner, Viktor Laurmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2019 (7 a 1 k) · Paldiski mnt 96, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE102341890 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102341890
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -17,2 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -46,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -118,6 % | 2024: 14,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −41,3 % | 2024: −14,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 720 593 | 1 227 407 | 1 441 413 | 1 008 270 | 462 061 | – | 0 |
| Puhaskasum | -123 737 | -9 379 | 45 703 | -22 907 | 4 273 | -18 | -18 |
| Käibevara | 77 260 | 118 144 | 169 309 | 141 931 | 83 157 | 2 482 | 2 482 |
| Põhivara | 10 043 | 19 990 | 41 432 | 907 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 87 303 | 138 134 | 210 741 | 142 838 | 83 157 | 2 482 | 2 482 |
| Kohustised kokku | 190 868 | 117 962 | 181 190 | 158 990 | 76 402 | – | – |
| Omakapital | -103 565 | 20 172 | 29 551 | -16 152 | 6 755 | 2 482 | 2 482 |
| Kasumimarginaal | -17,2 % | -0,8 % | 3,2 % | -2,3 % | 0,9 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 77 260 € · 88,5 %
- Põhivara 10 043 € · 11,5 %
- Lühiajalised kohustised 162 137 € · 185,7 %
- Pikaajalised kohustised 28 731 € · 32,9 %
- Omakapital -103 565 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 218,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 64 462 € | 38 900 € | 220 408 € | 7 |
| II kv 2026 | 60 151 € | 37 400 € | 197 485 € | 7 |
| I kv 2026 | 64 002 € | 44 862 € | 179 363 € | 7 |
| IV kv 2025 | 75 245 € | 49 099 € | 190 386 € | 8 |
| III kv 2025 | 78 854 € | 55 412 € | 245 912 € | 8 |
| II kv 2025 | 60 575 € | 42 646 € | 160 469 € | 9 |
| I kv 2025 | 66 401 € | 53 905 € | 151 448 € | 9 |
| IV kv 2024 | 72 380 € | 45 358 € | 380 515 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 487 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 967 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 73 469 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 562 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Bioforce Group OÜ
- Bioforce Infra OÜ Osanik
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Osanik
- BioForce OÜ Osanik
- Bioforce Production OÜ Osanik
- Bioforce Fuels OÜ Osanik
-
Sulev Kodu
- Bioforce Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Ebavere OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Aravete OÜ Tegelik kasusaaja
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ VINTSELLE Osanik
- BioForce OÜ Tegelik kasusaaja
- Kalda tee 26 OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Production OÜ Tegelik kasusaaja
-
Viktor Laurmaa
- Ringsem OÜ Juhatuse liige
- SafeDesk OÜ Osanik
-
Roman Funkner
- REF Teenused OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (8)
-
Bioforce Group OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 41,3 %
- 9. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 150 000 €
- 24. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 47 834 €
- 37. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 47 834 | 74 074 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Hoolekandeteenused · maksed 34 833 €
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 10 044 €
- AS Lõuna-Eesti Haigla · maksed 2 545 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 412 €
Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 130 000 € ilma raamlepinguteta-
Politsei- ja Piirivalveamet · 14.08.2026 · 2 osa · raamleping
-
AS HOOLEKANDETEENUSED · 30.05.2025 · 11 osa
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.11.2025Muutmiskanne Ä 50127662 / 12
-
06.12.2024Muutmiskanne Ä 50127662 / 11
-
20.09.2024Muutmiskanne Ä 50127662 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50127662 / 9
-
22.12.2022Muutmiskanne Ä 50127662 / 8
-
13.06.2022Muutmiskanne Ä 50127662 / 7
-
29.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50127662 / 6
-
25.08.2021Muutmiskanne Ä 50127662 / 5
-
04.02.2021Muutmiskanne Ä 50127662 / 4
-
30.12.2019Muutmiskanne Ä 50127662 / 3
-
24.10.2019Muutmiskanne Ä 50127662 / 2
-
06.09.2019Esmakanne Ä 50127662
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.07.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |