Paul-Tech OÜ
Registrisse kantud 14679299Paul-Tech OÜ (registrikood 14679299) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 284 152 eurot ja puhaskasum -324 211 eurot, bilansimaht 447 758 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Mikk Plakk, Tiit Plakk, Eve Plakk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.03.2019 (7 a 7 k) · Pärnu mnt 139f, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE102296055 · osakapital 37 110 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102296055
- Osakapital
- 37 110 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -114,1 % | 2024: -300,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -539,0 % | 2024: -164,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,4 % | 2024: 71,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +34,9 % | 2024: +49,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +125,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 284 152 | 210 651 | 140 771 | 174 806 | 53 612 | 4 892 | 0 |
| Puhaskasum | -324 211 | -632 823 | -347 874 | -142 232 | -137 299 | -22 317 | 0 |
| Käibevara | 107 128 | 144 231 | 918 353 | 30 033 | 61 160 | 9 766 | – |
| Põhivara | 340 630 | 392 791 | 368 571 | 277 956 | 110 944 | 12 408 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 447 758 | 537 022 | 1 286 924 | 307 989 | 172 104 | 22 174 | – |
| Kohustised kokku | 387 603 | 152 657 | 269 736 | 307 644 | 29 527 | 44 491 | – |
| Omakapital | 60 155 | 384 365 | 1 017 188 | 345 | 142 577 | -22 317 | 0 |
| Kasumimarginaal | -114,1 % | -300,4 % | -247,1 % | -81,4 % | -256,1 % | -456,2 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 107 128 € · 23,9 %
- Põhivara 340 630 € · 76,1 %
- Lühiajalised kohustised 192 198 € · 42,9 %
- Pikaajalised kohustised 195 405 € · 43,6 %
- Omakapital 60 155 € · 13,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 23 960 € | 26 030 € | 129 761 € | 5 |
| II kv 2026 | 21 482 € | 19 548 € | 169 602 € | 5 |
| I kv 2026 | 26 728 € | 28 297 € | 124 931 € | 1 |
| IV kv 2025 | 27 049 € | 26 215 € | 97 693 € | 2 |
| III kv 2025 | 24 635 € | 25 101 € | 64 390 € | 2 |
| II kv 2025 | 26 256 € | 22 624 € | 127 559 € | 2 |
| I kv 2025 | 20 382 € | 20 932 € | 62 166 € | 2 |
| IV kv 2024 | 32 733 € | 28 803 € | 98 681 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 987 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 677 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 254 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 337 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Adler Consult OÜ
- OÜ InToRingy Osanik
- FuseBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Fleetguru OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Gearbox Biosciences Osanik
- Teamscope OÜ Osanik
- Kapitalipartner OÜ Osanik
- Adler SA2 OÜ Osanik
- Adler Partners1 OÜ Osanik
-
AS SmartCap
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- Bisly OÜ Osanik
- FuseBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Optigon OÜ Osanik
- eAgronom OÜ Osanik
- UP Catalyst OÜ Osanik
- GridIO 2.0 OÜ Osanik Maksuvõlg
- FarsightVision OÜ Osanik
-
Manzana Invest OÜ
- Osaühing Matsimoka Osanik
- Puuladva OÜ Osanik
- Nordic Group Investeeringud OÜ Osanik
- ARI CARE OÜ Osanik Maksuvõlg
- Ignium OÜ Osanik Maksuvõlg
- Soundfree OÜ Osanik
- Embedded Finance Platform Syndicate OÜ Osanik
- Drivex Invest OÜ Osanik
-
Usaldusfond Superangel Two
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Gelatex Technologies OÜ Osanik
- ValueSpace OÜ Osanik
- Programmable Equity OÜ Osanik
- Nanordica Medical OÜ Osanik
- Knowzilla OÜ Osanik
-
Honey Badger Capital OÜ
- Optigon OÜ Osanik
- Reverse Resources OÜ Osanik Maksuvõlg
- Patchstack OÜ Osanik
- Storadera OÜ Osanik
- CupLoop OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Mikk Plakk
- Plakit OÜ Juhatuse liige
- LT21 OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Adek Juhatuse liige
- Eve Plakk
-
Anu Einberg
- mittetulundusühing üliõpilaskorporatsioon AMICITIA Vilistlaskogu Tegelik kasusaaja
- Metacognitive OÜ Juhatuse liige
-
Tiit Plakk
- Osaühing Adek Tegelik kasusaaja
-
Broxvik Ventures Limited
- AMIHAN OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Paul-Tech OÜ | 9,22 % | 3 421 € | 11.08.2025 | 284 152 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (14)
-
AS SmartCap 9,89 %
-
Usaldusfond Superangel Two 8,14 %
-
-
Capital Gain OÜ 50 %
-
Vantage Group OÜ 50 %
-
-
-
-
Honey Badger Capital OÜ 1,84 %
-
aktsiaselts "TATOLI" 1,84 %
-
Manzana Invest OÜ 0,69 %
-
Adler Consult OÜ 0,09 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 55 357 | 1 351 |
| Müük avalikule sektorile | 12 389 | 5 656 |
| Toetused kokku | 55 357 | 1 351 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 55 357 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 6 547 €
- Kaitsevägi · maksed 3 064 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 2 182 €
- Järvamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 595 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
18.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
-
17.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
17.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
-
16.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
16.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
-
15.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
15.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
-
14.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
14.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
-
13.10.2026Osalus muutus: Manzana Invest OÜ (0.66%)
-
13.10.2026Osalus muutus: Adler Consult OÜ (0.22%)
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |