ValueSpace OÜ
Registrisse kantud 16481438ValueSpace OÜ (registrikood 16481438) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus (EMTAK 6310). 2025. aasta müügitulu oli 185 608 eurot ja puhaskasum -821 078 eurot, bilansimaht 1 111 975 eurot. Juhatuse liikmed on Agu Leinfeld, Reijo Põld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.04.2022 (4 a 6 k) · Ehitajate tee 114, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE102509357 · osakapital 13 365 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102509357
- Osakapital
- 13 365 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -442,4 % | 2024: -602,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -387,2 % | 2024: -110,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 19,1 % | 2024: 65,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −1,6 % | 2024: +112,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 185 608 | 188 581 | 88 797 | 11 725 |
| Puhaskasum | -821 078 | -1 136 560 | -619 424 | -334 930 |
| Käibevara | 44 229 | 258 430 | 1 078 707 | 29 867 |
| Põhivara | 1 067 746 | 1 330 897 | 1 290 156 | 908 886 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 111 975 | 1 589 327 | 2 368 863 | 938 753 |
| Kohustised kokku | 899 913 | 556 187 | 199 141 | 269 613 |
| Omakapital | 212 062 | 1 033 140 | 2 169 722 | 669 140 |
| Kasumimarginaal | -442,4 % | -602,7 % | -697,6 % | -2 856,5 % |
Kontsern 2025–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 191 859 |
| Puhaskasum | -817 075 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 1 113 247 |
| Kohustised kokku | 901 681 |
| Omakapital | 211 566 |
| Töötajaid | 8 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 44 229 € · 4,0 %
- Põhivara 1 067 746 € · 96,0 %
- Lühiajalised kohustised 899 913 € · 80,9 %
- Omakapital 212 062 € · 19,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 80,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 48 781 € | 51 612 € | 94 050 € | 5 |
| II kv 2026 | 33 342 € | 35 810 € | 84 631 € | 5 |
| I kv 2026 | 45 596 € | 48 066 € | 81 042 € | 5 |
| IV kv 2025 | 48 424 € | 45 705 € | 64 107 € | 5 |
| III kv 2025 | 49 159 € | 51 335 € | 31 078 € | 6 |
| II kv 2025 | 28 366 € | 28 609 € | 102 578 € | 6 |
| I kv 2025 | 88 053 € | 80 929 € | 89 542 € | 8 |
| IV kv 2024 | 138 131 € | 129 761 € | 127 303 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 260 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 204 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 51,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 31 350 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 617 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- CybExer Technologies OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Vocal Image OÜ Osanik
- Yaga OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Certific OÜ Osanik
-
BADideas OÜ
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Qminder OÜ Osanik
- Recruitment Software OÜ Osanik
- UpSteam Eesti OÜ Osanik Maksuvõlg
- Miros OÜ Osanik Maksuvõlg
- PLESO THERAPY OÜ Osanik
-
Agu Leinfeld
- Sihtasutus Eesti Teadusagentuur Tegelik kasusaaja
- Exelsium OÜ Osanik
-
AS AMALFI
- Sadamatehase OÜ Osanik
- GScan OÜ Osanik
- Kodumaja KV Haldus OÜ Osanik
- Luige Ärikeskus OÜ Osanik
- Defensphere OÜ Osanik
- Rukki 2 Arenduse OÜ Osanik
- Kesktee 17 OÜ Osanik
- MultiCharge OÜ Osanik
-
Lemonade Stand OÜ
- Snabb OÜ Osanik
- R8 Technologies OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- Reverse Resources OÜ Osanik Maksuvõlg
- Outvio OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Eziil Production Intelligence OÜ Osanik
-
Inventure Fund IV Ky
- Jobbatical OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Omanikukonto: GLOCL OÜ
- Salv Technologies OÜ Osanik
- OÜ Salu Health Osanik
- Ringo Eco OÜ Osanik
- Mobi Solutions OÜ Osanik
- OÜ PoCo SPV1 Osanik
- ClimaCash OÜ Osanik Maksuvõlg
- C-box OÜ Osanik
-
Usaldusfond Superangel Two
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Gelatex Technologies OÜ Osanik
- Paul-Tech OÜ Osanik
- Programmable Equity OÜ Osanik
- Nanordica Medical OÜ Osanik
- Knowzilla OÜ Osanik
-
Aktsiaselts Datel
- BS/2 Estonia OÜ Osanik Maksuvõlg
- Osaühing e-hange Osanik
- OÜ DATEL VIRU Osanik
- OÜ IMECC Osanik
- E-Stonia OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (12)
-
Aktsiaselts Datel 17,81 %
-
Usaldusfond Superangel Two 5,94 %
-
-
Capital Gain OÜ 50 %
-
Vantage Group OÜ 50 %
-
-
-
-
AS AMALFI 2,97 %
-
BADideas OÜ 2,61 %
-
Lemonade Stand OÜ 2,38 %
-
GLOCL OÜ 0,59 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 15 000 | 35 000 |
| Müük avalikule sektorile | – | 6 200 |
| Toetused kokku | 15 000 | 35 000 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 15 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.05.2023Muutmiskanne Ä 50200792 / 5
-
06.02.2023Muutmiskanne Ä 50200792 / 4
-
06.07.2022Muutmiskanne Ä 50200792 / 3
-
05.07.2022Muutmiskanne Ä 50200792 / 2
-
14.04.2022Esmakanne Ä 50200792
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |