OÜ Solintel
Registrisse kantud 14989888OÜ Solintel (registrikood 14989888) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala valgustusseadmete tootmine (EMTAK 27401). 2025. aasta müügitulu oli 14 046 eurot ja puhaskasum -78 009 eurot, bilansimaht 314 433 eurot. Juhatuse liikmed on Raul Reemet, James Patrick Mc Dougall. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.06.2020 (6 a 4 k) · Pärnu mnt 69, Tallinn, 10134
Registriandmed KMKR EE102292868 · osakapital 6 334 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102292868
- Osakapital
- 6 334 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Valgustusseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -555,4 % | 2024: -293,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -104,2 % | 2024: -37,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,8 % | 2024: 70,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −32,0 % | 2024: −32,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 046 | 20 653 | 30 467 | 0 | 20 041 | 0 |
| Puhaskasum | -78 009 | -60 705 | -33 013 | -36 417 | -31 924 | -16 058 |
| Käibevara | 72 792 | 80 894 | 63 072 | 42 798 | 90 114 | 44 456 |
| Põhivara | 241 641 | 147 735 | 152 205 | 89 392 | 621 | 897 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 314 433 | 228 629 | 215 277 | 132 190 | 90 735 | 45 353 |
| Kohustised kokku | 239 562 | 68 549 | 123 946 | 125 089 | 136 217 | 61 411 |
| Omakapital | 74 871 | 160 080 | 91 331 | 7 101 | -45 482 | -16 058 |
| Kasumimarginaal | -555,4 % | -293,9 % | -108,4 % | – | -159,3 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 792 € · 23,2 %
- Põhivara 241 641 € · 76,8 %
- Lühiajalised kohustised 211 176 € · 67,2 %
- Pikaajalised kohustised 28 386 € · 9,0 %
- Omakapital 74 871 € · 23,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 991 € | 1 054 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 517 € | 1 054 € | 12 045 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 1 075 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 1 085 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 1 701 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 1 191 € | 4 723 € | 1 |
| I kv 2025 | 110 € | 321 € | 16 989 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 963 € | 5 240 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 330 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 351 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 676 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
JPM International Inc. Defined Benefit
- R8 Technologies OÜ Osanik
- Bisly OÜ Osanik
-
Harka Holding OÜ
- Bisly OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Esgrid Technologies OÜ Osanik Likvideerimisel
- AIMS Holding OÜ Osanik
- MI SK INV OÜ Osanik
-
Tehnopol Ventures OÜ
- bide technology OÜ Osanik
- SMI Group OÜ Osanik
- LiTech OÜ Osanik
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Roadly OÜ Osanik
- FoxIoT OÜ Osanik
- CleanHand OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Guido Kõiv
- Humal ja Linnased OÜ Osanik
- Tallinn, Herne tn 14 korteriühistu Juhatuse liige
-
Raul Reemet
- Smart Consultations OÜ Osanik
- Positive Holding OÜ Tegelik kasusaaja
-
James Patrick Mc Dougall
- JPM INTERNATIONAL OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Harka Holding OÜ 3,55 %
-
Restunt OÜ 1,56 %
-
Tehnopol Ventures OÜ 1,54 %
-
Smart Consultations OÜ 1,22 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 24 567 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Harku Vallavalitsus · maksed 21 371 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 3 196 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.09.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / 17
-
11.09.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / 16
-
13.05.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / 15
-
30.04.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / M4
-
30.03.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / 14
-
05.03.2026Muutmiskanne Ä 50148176 / M3
-
21.12.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / 13
-
19.12.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / 12
-
18.12.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / 11
-
30.11.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / 10
-
12.08.2023Muutmiskanne Ä 50148176 / 9
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |