Wanlig OÜ
Registrisse kantud 16538121Wanlig OÜ (registrikood 16538121) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2025. aasta müügitulu oli 253 eurot ja puhaskasum 1 619 eurot, bilansimaht 54 745 eurot. Juhatuse liikmed on Elise Rand, Tanel Kerstna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2022 (4 a 2 k) · Vana-Lõuna tn 39, Tallinn, 10134
Registriandmed KMKR EE102628018 · osakapital 2 551 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102628018
- Osakapital
- 2 551 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu tarkvara kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 639,9 % | 2024: 3 635,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,1 % | 2024: 29,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 97,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −37,8 % | 2024: −72,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 253 | 407 | 1 465 | – |
| Puhaskasum | 1 619 | 14 798 | 34 432 | -885 |
| Käibevara | 745 | 570 | 1 009 | 115 |
| Põhivara | 54 000 | 51 525 | 35 250 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 745 | 52 095 | 36 259 | 115 |
| Kohustised kokku | 2 230 | 1 200 | 213 | – |
| Omakapital | 52 515 | 50 895 | 36 046 | 115 |
| Kasumimarginaal | 639,9 % | 3 635,9 % | 2 350,3 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 745 € · 1,4 %
- Põhivara 54 000 € · 98,6 %
- Lühiajalised kohustised 2 230 € · 4,1 %
- Omakapital 52 515 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 231 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 218 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 260 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 185 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 174 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 163 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 80 € | 0 |
| IV kv 2024 | 27 € | 0 € | 373 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 77 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tehnopol Ventures OÜ
- bide technology OÜ Osanik
- SMI Group OÜ Osanik
- LiTech OÜ Osanik
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Roadly OÜ Osanik
- FoxIoT OÜ Osanik
- CleanHand OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Tanel Kerstna
- Mindchip OÜ Osanik
- SP Engineers OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Skeemipesa Juhatuse liige
- WebBase OÜ Juhatuse liige
- OÜ NetCrossing Osanik Likvideerimisel
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
WebBase OÜ 29,40 %
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50206708 / 6
-
06.03.2024Muutmiskanne Ä 50206708 / M2
-
15.01.2024Muutmiskanne Ä 50206708 / 5
-
19.12.2023Muutmiskanne Ä 50206708 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50206708 / 3
-
21.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50206708 / 2
-
19.07.2022Esmakanne Ä 50206708
-
14.07.2022Esmakanne Ä 50206708 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Mikroettevõtja |