Isik äriregistris
Sulev Kodu
23 aktiivset rolli · seotud müügitulu kokku 43 234 002 € (2025) · omakapital kokku 82 884 986 €
- Tegelik kasusaaja · 23
- Osanik · 1
Kuvatakse ainult äriregistri avalikud rollid ettevõtetes. Aadresse ja isikukoode Adre ei avalda.
Ärivõrgustik
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Võrgustik on suur — 23 ettevõtet. Allpool on 6 suurimat müügitulu järgi; kõik rollid on loendis.
Sulev Kodu
see isik · 23 ettevõtet
· näidatud 6 suurimat
Bioforce Infra OÜ
20 373 348 €
müügitulu 2025
2 364 576 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 01.07.2024
koos: Siim Tenno, Henry Uljas
Bioforce Ebavere OÜ
5 168 148 €
müügitulu 2025
1 357 910 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 28.06.2024
koos: Siim Tenno, Henry Uljas
Bioforce Aravete OÜ
5 080 442 €
müügitulu 2025
1 822 166 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 28.06.2024
koos: Siim Tenno, Henry Uljas
Sürgavere Põllumajanduse OÜ
2 861 457 €
müügitulu 2025
2 539 144 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 21.01.2025
koos: Aarne Ots, Hans Müllerson
OÜ VINTSELLE
2 713 026 €
müügitulu 2025
68 114 995 €omakapital
Osanik 81,89 % · alates 01.12.2025 · Tegelik kasusaaja · alates 05.07.2023
koos: Karl-Erik Kodu, Sabine-Karoline Kodu
BioForce OÜ
1 514 859 €
müügitulu 2025
-321 675 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 01.07.2024
koos: Egert Akenpärg, Henry Uljas
see isik ettevõte seotud isik
Sagedasimad kaasosalised
Inimesed, kellel on roll samades ettevõtetes — ühiste ettevõtete arv
Henry Uljas
9 ühist
Andres Suurna
7 ühist
Siim Tenno
6 ühist
Karl-Erik Kodu
5 ühist
Sabine-Karoline Kodu
5 ühist
Kaudsed osalused (23)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Ettevõtted, mida isiku ettevõtted omavad. Osalus on korrutatud läbi ahela ega tähenda otsest osanikuks olemist.
- Altagarcia Kinnisvara OÜ 81,89 %
- Rivone OÜ 81,89 %
- Risti 1 PRKT OÜ 81,89 %
- MOICK OÜ 81,89 %
- Kivipere Development OÜ 81,89 %
- Kesk tee 14 OÜ 81,89 %
- Iverta Kapital OÜ 81,89 %
- ER Varahalduse osaühing 81,89 %
- Atrevi OÜ 81,89 %
- Kalda tee 26 OÜ 73,70 %
- Bioforce Projekt OÜ 31,94 %
- Bioforce Ebavere OÜ 31,94 %
- Bioforce CO2 OÜ 31,94 %
- Bioforce Aravete OÜ 31,94 %
- Bioforce Services OÜ 31,94 %
- Bioforce Production OÜ 31,94 %
- BioForce OÜ 31,94 %
- Bioforce Fuels OÜ 31,94 %
- Bioforce Group OÜ 31,94 %
- Bioforce Viiratsi OÜ 28,74 %
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ 24,59 %
- Bioforce Infra OÜ 17,88 %
- Bioforce Laatre OÜ 15,97 %
Praegused rollid (23)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)-
Bioforce Infra OÜTegelik kasusaaja · alates 01.07.202420 373 348 €müügitulu 20252 364 576 €omakapital
-
Bioforce Ebavere OÜTegelik kasusaaja · alates 28.06.20245 168 148 €müügitulu 20251 357 910 €omakapital
-
Bioforce Aravete OÜTegelik kasusaaja · alates 28.06.20245 080 442 €müügitulu 20251 822 166 €omakapital
-
Sürgavere Põllumajanduse OÜTegelik kasusaaja · alates 21.01.20252 861 457 €müügitulu 20252 539 144 €omakapital
-
OÜ VINTSELLEOsanik · 81,89 % · alates 01.12.2025Tegelik kasusaaja · alates 05.07.20232 713 026 €müügitulu 202568 114 995 €omakapital
-
BioForce OÜTegelik kasusaaja · alates 01.07.20241 514 859 €müügitulu 2025-321 675 €omakapital
-
Kalda tee 26 OÜTegelik kasusaaja · alates 12.08.2022752 437 €müügitulu 2025190 995 €omakapital
-
Bioforce Production OÜTegelik kasusaaja · alates 30.06.2023745 799 €müügitulu 2025
-
Risti 1 PRKT OÜTegelik kasusaaja · alates 10.10.2022725 134 €müügitulu 20251 306 152 €omakapital
-
Bioforce Services OÜTegelik kasusaaja · alates 26.06.2024720 593 €müügitulu 2025-103 565 €omakapital