Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025
Suurima omakapitaliga ettevõtted on edetabel 2025. aasta kohta, milles on 500 kirjet. Esikohal on Enefit OÜ, 606 185 000 €. Omakapital aruandeaasta lõpus. Allikas: avaandmed, arvutusmetoodika on kirjeldatud meetodi lehel.
Filtrid
Korraga kehtib üks filter: iga koht arvutatakse eraldi kogu Eesti, maakonna, omavalitsuse, valdkonna ja suurusklassi kohta.
Suurima omakapitaliga ettevõtted
Periood: 2025| Koht | Nimi | Väärtus | Muutus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Enefit OÜ
müügitulu 244 177 000 € · 313 töötajat
|
606 185 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 |
Elektrilevi OÜ
müügitulu 319 351 000 € · 861 töötajat
|
585 216 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 |
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts
müügitulu 177 242 000 € · 270 töötajat
|
527 473 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 |
P&E Capital OÜ
müügitulu 354 029 € · 8 töötajat
|
504 838 889 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 |
Elering AS
müügitulu 300 514 000 € · 326 töötajat
|
460 781 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 |
Elisa Eesti AS
müügitulu 223 554 000 € · 879 töötajat
|
459 537 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 |
Bolt Operations OÜ
müügitulu 1 465 875 000 € · 866 töötajat
|
430 101 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 |
AS Eesti Varude Keskus
müügitulu 7 467 185 € · 14 töötajat
|
385 167 317 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 |
BLRT Grupp AS
müügitulu 20 699 000 € · 115 töötajat
|
369 649 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 |
ROCCA al MARE KAUBANDUSKESKUSE AKTSIASELTS
müügitulu 19 605 633 € · 5 töötajat
|
358 693 900 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 |
ZERO Media OÜ
müügitulu 141 526 € · 0 töötajat
|
327 521 486 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 |
aktsiaselts TALLINNA SADAM
müügitulu 73 945 000 € · 250 töötajat
|
307 761 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 |
Enefit Wind OÜ
müügitulu 87 785 577 € · 0 töötajat
|
307 198 433 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 |
Big Bets OÜ
müügitulu 274 538 € · 3 töötajat
|
284 288 638 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 |
Tornator Eesti OÜ
müügitulu 10 842 443 € · 15 töötajat
|
257 236 464 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 |
AS Elenger Grupp
müügitulu 697 585 000 € · 92 töötajat
|
240 635 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 |
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
müügitulu 11 241 215 € · 2 052 töötajat
|
238 600 874 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 |
Aktsiaselts Skinest Rail
müügitulu 23 611 000 € · 37 töötajat
|
234 620 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 |
VIRU KEEMIA GRUPP AS
müügitulu 11 942 000 € · 101 töötajat
|
228 674 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 |
Neutra Capital AS
müügitulu 10 671 332 € · 13 töötajat
|
210 090 070 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 |
TKM Kinnisvara AS
müügitulu 17 002 000 € · 17 töötajat
|
207 005 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 |
AS Pro Kapital Eesti
müügitulu 865 630 € · 7 töötajat
|
190 895 144 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 |
Aktsiaselts MERKO EHITUS
müügitulu 982 000 € · 10 töötajat
|
189 204 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 |
Mainor Ülemiste AS
müügitulu 13 311 000 € · 36 töötajat
|
187 568 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 |
Osaühing DSVH
müügitulu 241 413 € · 1 töötajat
|
186 956 670 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 |
Stora Enso Eesti AS
müügitulu 179 875 119 € · 472 töötajat
|
185 846 868 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 |
PKC Eesti AS
müügitulu 154 197 804 € · 89 töötajat
|
180 661 686 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 |
AS Eesti Raudtee
müügitulu 31 231 000 € · 704 töötajat
|
176 117 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 |
Gren Tartu AS
müügitulu 48 742 523 € · 66 töötajat
|
173 428 787 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 |
AS Utilitas Tallinna Soojus
müügitulu 152 209 000 € · 193 töötajat
|
170 765 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 |
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
müügitulu 365 746 000 € · 4 608 töötajat
|
170 385 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 |
AS Kapitel
müügitulu 1 995 000 € · 49 töötajat
|
166 461 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 |
VKG OIL AS
müügitulu 274 443 012 € · 675 töötajat
|
164 089 680 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 |
AS Alexela
müügitulu 555 026 000 € · 448 töötajat
|
155 892 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 |
Aktsiaselts OG ELEKTRA
müügitulu 288 225 723 € · 1 347 töötajat
|
154 114 960 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 |
Telia Eesti AS
müügitulu 363 164 000 € · 1 287 töötajat
|
151 234 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 |
AS Roger Puit
müügitulu 18 455 521 € · 25 töötajat
|
149 148 970 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 |
Ülemiste Center OÜ
müügitulu 26 114 000 € · 10 töötajat
|
140 027 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 |
OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam
müügitulu 65 078 000 € · 38 töötajat
|
139 249 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 |
Maaelu Edendamise Sihtasutus
müügitulu 7 377 840 € · 16 töötajat
|
135 378 703 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 |
AKTSIASELTS TALLINNA VESI
müügitulu 63 891 000 € · 360 töötajat
|
131 899 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 |
AS Tallinna Lennujaam
müügitulu 53 377 000 € · 412 töötajat
|
131 715 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 43 |
AS Eesti Liinirongid
müügitulu 22 093 193 € · 393 töötajat
|
125 360 356 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 |
Saku Õlletehase Aktsiaselts
müügitulu 78 647 000 € · 298 töötajat
|
120 185 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 |
Metsamaahalduse Aktsiaselts
müügitulu 6 881 200 € · 6 töötajat
|
118 127 858 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 46 |
TÜC Majad AS
müügitulu 20 218 467 € · 0 töötajat
|
116 480 873 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 47 |
Aktsiaselts Mainor
müügitulu 1 664 000 € · 9 töötajat
|
115 367 000 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 |
Kaarsilla Kinnisvara OÜ
müügitulu 13 396 304 € · 12 töötajat
|
114 622 514 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 49 |
Combiwood Grupp OÜ
müügitulu 1 379 655 € · 827 töötajat
|
113 013 014 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 50 |
Osaühing Metsagrupp
müügitulu 7 529 043 € · 19 töötajat
|
112 992 391 € | – | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kuvame kohad 1–50 kokku 500 kirjest. Logi sisse, et laadida CSV
Metoodika
- Künnised
- müügitulu vähemalt 100 000 €
- Filtrid
- Välja jäävad kustutatud ja lõpetatud ettevõtted ning read, kus jagaja puudub või on negatiivne.